Bitcoin Sheds $1,000 w Dyplomie Przedpłacającym jako Rozpoczęcie Wypłaty OKEx

In Brief

Cena Bitcoinów spadła o 11% w ciągu nocy.

Zwolennicy Bitcoinów pozostają byczy pomimo spadku ceny o 1000 dolarów. OKEx wznowił usługi wypłat. Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej Grupy Telegram i uzyskaj sygnały transakcyjne, darmowy kurs transakcyjny oraz codzienną komunikację z fanami crypto!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Po tym jak cena Bitcoin nie osiągnęła swojego wszechobecnego haju (ATH), cena Bitcoin nagle spadła o 1,000 dolarów.

Akcja cenowa zbiega się w czasie z dużą giełdą kryptograficzną OKEx wznawiającą wypłaty po jednomiesięcznym imbroglio. Raporty pokazują również znaczne wpływy BTC na giełdy, co może sygnalizować zbliżającą się korektę ceny.

Cena Bitcoinów zawisa obecnie poniżej 17 900 dolarów po dramatycznym 11% spadku, który spowodował, że BTC straciła ponad 1000 dolarów w czasie nieco poniżej trzech godzin. Przed tym spadkiem BTC próbowała przekroczyć swoją wartość ATH, prawdopodobnie po raz pierwszy wspinając się powyżej 20.000 dolarów.

Wydaje się, że kilka czynników przyczyniło się do tego, że 26 listopada dane od dostawcy usług analitycznych CryptoQuant wykazały znaczny napływ BTC na giełdy. Taki scenariusz często wskazuje na to, że w obliczu byczego wzrostu Bitcoin’a handlowcy umieszczają swoje monety na lokalnych topach.

Czwartkowy spadek może również oznaczać tymczasowe zmęczenie byka po kolejnych odrzuceniach powyżej poziomu ceny 19.500 dolarów. Komentując nagły spadek, Vinny Lingham, dyrektor generalny dostawcy kryptograficznych portfeli CivicKey tweetował:

Ta wyprzedaż była oczekiwana. Nie powinna spaść poniżej 16.000 dolarów, więc można się spodziewać zdrowego handlu bocznego w nadchodzących tygodniach. $20k wymaga dużo konsolidacji, aby uzyskać wystarczająco dużo dynamiki, aby utrzymać przerwę powyżej.

W międzyczasie, OKEx ma wznowić kryptograficzne wypłaty do 8 rano (UTC). Na giełdzie kryptońskiej znajduje się podobno około 3,48 mld dolarów Bitcoinu, który utknął na platformie od połowy października.

Suwak cenowy Bitcoin o wartości 1000 dolarów przyłapał również niektórych nieświadomych inwestorów futures. Według danych z kryptońskiego agregatora instrumentów pochodnych Datamish, spadek spowodował likwidację ponad 81 mln dolarów w BTC longs na BitMEX.

Pomimo tego spadku, zwolennicy BTC twierdzą, że sprawa byka jest nadal silna. Rzeczywiście, w 2017 r. bycza zaliczka przyniosła kilka 30% korekt, ponieważ cena Bitcoin prawie przekroczyła 20.000 dolarów. Od początku 2020 roku cena BTC wzrosła o 147%.